Çeşme lokma firması olarak en kaliteli ürünlerimizi buradaki hayırsever vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktayız. Çeşme sadece İzmir’in değil tüm ülkenin biricik tatil beldesi olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar yazın tamamen burada ikamet etmektedirler. İzmir lokma kültürü ile ilk tanışmaları da burada olmaktadır. Lokma dağıtımlarımız esnasında ürkerek gelen vatandaşın hemen İstanbullu olduğunu anlamaktayız. Lokmayı yedikten sonra ne kadar diye sorması bir ücretinin olmadığının öğrenmesi ve işin boyutunun bir hayır işi olduğunu anlaması ile yüzündeki ifade görülmeye değer.

Eğer kendisi de bir yakınını kaybetmiş ise veya yeni doğan bir çocuğu var ise hemen oracıkta ikinci bir lokma dağıtımını istemektedir. Lokma kültürünün yaygınlaşmasının sebeplerinden birisi de budur. Yapılan bir iyilik mutlaka kelebek etkisi ile olsa da bir şekilde geri dönüş özelliği göstermektedir. Hatta birçok kişi bizi İstanbul’a davet etmektedir. Bu kültürün orada da yaygınlaşmasını istemektedirler. Kıramayıp gittiğimiz de olmuştur. Fakat yol parası oldukça fazla olmasına karşın müşterilerimiz bunu karşılamaktadır. Bizim için ise yol yorgunluğuna rağmen bu kültürün İstanbul’da da yaygınlaştığını görmek oldukça sevindiricidir.

Çeşme lokma

Çeşme Lokma Firması

Çeşme lokma firması olarak sadece kendi ülke vatandaşlarımıza değil aynı zamanda yabancı ülke vatandaşlarımıza da sunum yapmaktayız. Onların şaşkınlığı ise çok daha fazla olmaktadır. Müslüman olmamalarına karşılık yapılan işin manevi anlamını kavrayan yabancı kökenli müşterilerimizde bir nedenden dolayı lokma döktürmektedirler. Böylece onlar da bu manevi hazzı yaşamaktadırlar. İster yerli olsun isterse de yabancı insanların en çok dikkat ettikleri konu temiz ve sağlıklı bir üretim yapılıp yapılmadığıdır.

Bizi izleyen herkesin açık ve net gördüğü bir şey temiz ve düzenli çalışmamamızdır. Bunun sonucunda ancak yaklaşıp Çeşme lokma dağıtımına katılmaktadırlar. Tadına baktıklarında ise şaşkınlıkları bir kat daha artmaktadır. Çünkü böylesi bir hafiflik ve lezzeti beklememektedirler. Biz ürünlerimizde her zaman için taze ve kaliteli malzeme kullandığımız için yapmış olduğumuz gerek lokma olsun gerekse de diğer ürünler oldukça lezzetli olmaktadır. İzmir lokma firması olarak pilav dağıtımı, aşure, helva dağıtımı ve düğün yemekleri yapımını gerçekleştirmekteyiz. Siz de özel günlerinizde hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme Lokma Fiyatı

Çeşme lokma dağıtımında en karmaşık konuların başında lokma fiyatı gelmektedir. Bunun sebebi ise Çeşmenin hem İzmir merkezine olan uzaklığı hem de ekonomik olarak çok farklı değerlendirilmesidir. İzmir merkezine olan uzaklığı yüzünden fiyatlar normalden fazla olmaktadır. Fakat burada lokma dağıtmak isteyen insanlar bu yüzden daha az lokma dağıtımı yaptırmaktadırlar.

Çeşme lokma fiyatını belirlerken firmalar çok da ayrıntılı bir çalışma yapmamaktadırlar. Yeni kazanılan müşteriler, o an için karsız gibi görünseler bile büyüme potansiyeline sahip olmaları nedeniyle değerlidirler. Fakat uzun süreli ilişki içinde bulunulan ve karlı olmayan müşterilere değer kazandırmak için kesin tedbir ve eylemler veya öğrenme fırsatları gibi diğer mantıksal nedenler gereklidir.

Çeşme Lokmacısı

Çeşme lokmaÇeşme lokma firması olarak modern ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bize göre hedef kesimlerdeki karsız müşteriler, bu müşterileri karlı hale dönüştürebilecek fırsatları temsil eder. Daha önce değindiğimiz gibi, yeni müşterilerle sadece gelecekteki iş hacmi artışının bu müşterileri karlı bir hale getirip getirmeyeceğini izlemekten daha fazla bir işlem yapılması gerekmez.

Daha uzun süreli ve karsız müşterilerde ise bu müşterilerin fazla miktarda kullandıkları ürün ve hizmetlerin fiyatlarının ayarlanması veya ürün ve hizmetlerin daha geliştirilmiş yöntemler kullanılarak üretilmesi ve sevk edilmesi gibi yollara başvurmak gerekebilir.

Çeşme lokmacısı hedeflemediği kesimlerdeki karlı müşterileri de korumayı arzu edebilir. Fakat bu müşterilerin yakından takip edilerek ürün ve hizmetlere yönelik yeni taleplerinin, satın alma hacimlerindeki değişikliklerin veya ürün ve hizmet alımlarında oluşacak farklı birleşimlerin karlılıklarını olumsuz bir şekilde etkilemesine izin verilmesi gereklidir.

Bu mantığa ve felsefeye sahip bir Çeşme lokmacısı profesyonel hizmeti güzel bir şekilde yerine getirebilir. Ayaz lokma olarak bizde bu mantık doğrultusunda profesyonel lokma hizmeti vermekteyiz. Sizde güzel bir lokma dağıtımı istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.