lokma hizmetiİzmir lokma dökümünde geleneksel bir lokma döküm zevkini yaşamak ve yaşatmak için firmamız var olmaktadır. Modern bir çalışma anlayışı ile klasik bir lokma hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz içerisinde genel olarak lokma, pilav, helva ve aşure dağıtımı bulunmaktadır. İzmir halkının birinci tercihi olmamızın haklı gururu ile her geçen gün kaliteli hizmet anlayışımızı geliştirmekteyiz.

Mobil lokma dökümünde kullandığımız araç sayısı var olan talebe yetişmek için her geçen gün sayısı daha da artmaktadır. İzmir ve civar il, ilçelerde lokma dökümünün bir numaralı adresi biziz.

Profesyonel Lokma Hizmeti

Lokma dağıtımına İzmir’de her yerde rast gelmeniz yüksek olasılıktadır. Siz ya önünden geçip gitmekte ya da bir tabak alıp duanızı etmektesiniz. Birde bizim gözümüzle lokma dağıtımına baktığınızda her şeyin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Sırada beklerken lokma ustasının kılık kıyafetine bir göz atın. Maskesi, eldiveni, bonesi var mıdır? Önlüğü temiz ve düzenli mi görünüyor. Kullandığı mutfak gereçleri temiz midir? Bunlar size o firmanın nasıl bir iş yaptığı hakkında kaba bir fikir verecektir.

Profesyonel lokma hizmeti ilk olarak temiz ve sağlıklı bir üretim ve dağıtım yapmaktan geçer. Daha sonra diğer unsurlar gelmektedir. Bunlar zamanında lokma dağıtım yerinde olmak, kaç kişilik lokma dağıtılacaksa en az o rakamda dağıtım yapmak ki biz genelde fazlası ile yapmaktayız. Çevre temizliği yaparak lokma dağıtılan yeri temiz bir şekilde bırakmak.

Ayaz lokma olarak profesyonelliğin getirmiş olduğu tüm kıstasları sektöre yaygınlaştırmaya çalışmaktayız. Amacımız lokma dökümünde kalitenin konuşulduğu ve insanların bu anlamda bir rekabet göstermesidir. Bizim için yenilenmenin bir sınırı yoktur.

Hayır Lokması Hizmetimiz

İzmir lokma hizmetiAyaz lokma hayır lokma hizmetimiz neleri kapsamaktadır. Bizimle anlaştığınız andan itibaren neler bizim görevimizdir. Bir kere lokma dağıtımının başından sonuna kadar bütün aşamaları bizim sorumluluğumuz altındadır. Sizin hiçbir şeye elinizi vurmanıza gerek yoktur. Hayır sahibi sadece konukları yada misafirleri ile ilgilenmekte olup geriye kalan bütün işler bizim kontrolümüz altındadır.

Biz şimdiye kadar tüm İzmir ve çevresinde yüzlerce hatta binlerce lokma dağıtımına imza attık. Bizden hizmet alanlar gayet memnun kaldıkları için olsa gerek bir sene sonra veya başka bir nedenden dolayı lokma döktürmek istediklerinde bizimle iletişime geçmektedirler. İzmir lokma sektörünün öncü kuruluşu olduğumuzun en iyi göstergesi de budur.

Hayır lokması hizmeti almak isteyen vatandaşlarımıza paket bir çözüm sunuyoruz. Bize nerede ve ne kadarlık bir lokma döktürdüğünüzü bildirmeniz yeterlidir. Geriye kalan bütün işi profesyonel çalışma arkadaşlarımızla bir çırpıda biz hallediyoruz.

Temiz Lokma Dağıtım Hizmeti

Lokma dağıtımında temizlik en önemli konudur. İstediği kadar lezzetli ve güzel lokma yaptığını iddia etsin bir firma temiz çalışmıyor ise yaptığının hiçbir anlamı yoktur. Birçok müşterimiz bize pislik içerisinde yapılan lokma dağıtımlarının kendilerini ne kadar rahatsız ettiklerini söylemektedirler. Hayır sahibi insanların böyle bilinçli olması bizler için sevindiricidir. Böylece işini düzgün yapanla baştan savma çalışan firmaları ayıklanması daha kolay olmaktadır.

Temiz lokma dağıtımı hayır sahibi için de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Elbette lokmanın dağıtıldığı vatandaşlarımızda temiz bir hizmet aldıklarını kontrol etmeliler. Fakat bu işin denetimi hayır sahibi tarafından yapılmalıdır. Çünkü bir nevi lokmacının patronu sizsiniz.

Temiz lokma dağıtım hizmetinin birde mecazi anlamı vardır. Yapılan işin tam olarak yerine getirilmesidir. Hayır sahibi insanların en çok şikayet ettiği bir diğer konuda lokmacı firmasının söz verdiği saatte yerinde olmamasıdır. Bu yüzden hayır sahibi etrafına karşı mahcup bir duruma düşmektedir. Profesyonel olmanın bir diğer özelliği de zamanında işinizi yapmaktır.

Lokma Hizmeti Alacaklara Tavsiyeler

lokma hizmetiLokma hizmeti almayı düşünen vatandaşlarımıza ilk tavsiyemiz nasıl bir firma ile çalışmak istediklerini kafalarında belirlemeleridir. Daha sonrasında firma arayışına çıkabilirsiniz. Siz eğer kafanızda ucuz bir hizmet almayı planlıyor iseniz ona göre firma bakacaksınızdır. Yok, eğer kaliteli bir hizmet arayışında iseniz ona göre firma aramanız lazımdır.

Ucuz firma arayanlara söyleyeceğimiz tek şey neden ucuz hizmet verildiğinin sorgulanmasıdır. Yoksa herkesin ucuz mal ve hizmet almak istemesi gayet doğaldır. Fakat gerçekten ucuz mudur bunu sorgulamak lazım.