Ayaz lokma1980’li yıllarda başlamış olduğumuz pastacılık ve tatlıcılık faaliyetlerimizi bugün lokma sektöründe devam ettirmekteyiz. Deneyimli ve işini iyi bilen ustalarımızın elinden çıkan tatlılarımız tüm İzmir halkının damağını şenlendirmektedir. Bizim temel prensibimiz sağlıklı ve leziz lokma üretmektir. Bu felsefeden vazgeçmeden yeni araştırmalarımız ve deneysel çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Ayaz lokma kurumsal anlayışın lokmacılık sektöründe gelişmesinde öncü olan kuruluşlardan birisidir. Geçmişten gelen bir geleneğin, modern çalışma anlayışı ile harmanlanması sonucunda Ayaz lokma ortaya çıkmıştır.

Ayaz Lokma Faaliyetleri

Firmamız pastacılık ve tatlıcılıktan gelen geçmişini lokmacı olarak en üst seviyede uygulamaya özen göstermektedir. Bu anlamda sadece lokmanın çeşitlerini değil başka yan ürünlerin de sunumunu gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin ortak özelliği genelde hayır sahibi kişiler tarafından tercih edilen ürünlerdir. Elbette sadece hayır sahibi kişiler değil aynı zamanda hayır işlemek isteyen kurumlar içinde çözüm ortağı olmaktayız.

Ayaz lokma faaliyetleri nelerdir kısaca açıklayalım. İzmir lokma, saray lokma, fındık lokma, helva, aşure ve pilav dağıtımı hizmetlerimiz vardır. Yüksek sayıdaki organizasyonlarınız için bu hizmetlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Lokma dağıtım fiyatlarımız çeşide göre belirlenmemektedir. Kullanılan adete göre fiyat verilmekte olup saray lokma ya da halka lokma arasında bir fark bulunmamaktadır.

Ayaz Lokma Hakkında

Ayaz lokma hakkındaAyaz lokmanın çalışma prensibini anlatmadan önce lokmanın ne olduğunu anlatmak gerekir. Bu şekilde ancak Ayaz lokma firması daha iyi anlaşılacaktır. Lokma bildiğiniz gibi İzmir’de hayır işlemek isteyen insanların kullanmakta olduğu bir numaralı araçtır. Geçmişi çok eskilere dayanan bir geleneğin devam ettirilmesidir. Gönül birlikteliği, paylaşım ve dayanışmanın aracıdır. Yeri geldiğinde bir duadır.

Ayaz lokma firması hayır sahibi kişilerin eli ayağı, onların duygularının dışa vurumunun bir aracıdır. Yapmış olduğu işin manevi boyutunun farkında olarak davranış göstermektedir. Hiçbir şekilde müşterinin güvenini kaybetmeyi aklından dahi geçirmez. Bizim için önemli olan bu geleneğin en iyi bir şekilde yaşatılmasına aracılık etmektir. Çünkü bu gelenek bizi toplum yapan niteliklerden bir tanesidir.

Ayaz Lokma Vizyonu

Ayaz lokma geçmişten gelen lokma dağıtma geleneğini en iyi bir şekilde yaparak sonraki kuşakların da bu geleneği devam ettirmesini sağlamak bizim amacımızdır. Bunu da ancak en iyi bir şekilde lokma yapımı ve dağıtımı yaparak sağlayabiliriz. Yeni olana ilgimiz geçmişi unutmayışımız ile birleşince Ayaz lokma ortaya çıkmaktadır.

Sürekli kendisini yenileyerek üretimde kazanılan zamanı hayır sahibinin de faydasına kullanarak lokma geleneğinin yüz yıllar boyu yaşamasını temenni ediyoruz. Bu yüzden de önce dürüstlük diyerek müşterilerimize yaklaşıyoruz. Kazancımız yeri geldiğinde hayır sahibinin kazancı oluyor.

Kullanılan malzemelerin seçiminde sürekli olarak en iyiyi arayışımız şimdiye kadar hiç bitmedi. Bundan sonra da yeni ürünlere dikkatli bir yaklaşımla test ederek lokmada ne gibi bir tepki verdiğini ölçmeye devam edeceğiz. Ayrıca isteğe bağlı olarak yapılan farklı sunumlarımızla lokma dağıtımına ayrı bir zenginlik kattığımızı düşünüyoruz.