İzmir lokma firması olarak kurumsal çalışmaya 1990 yılından itibaren geçmiş olduk. 1980 yılında pastacılık olarak başlamış olduğumuz iş hayatımızı İzmir lokma dağıtımı olarak uzmanlaştırdık. Babadan oğula geçen meslek yaşantımız lokma tatlısının en ince ayrıntısına kafa mükemmel bir şekilde yapılması için uğraş verdik. Bu doğrultuda deneysel çalışmalarımız sonucunda keten tohumlu, kenevirli lokmaları sektöre biz kazandırmış olduk.

Lokmanın lezzetine hem katkı yapıp hem de orijinal tadını bozmadan dokunuşlar bizim tarafımızdan gerçekleştirildi. Bu yenilikler genç lokmacılara büyük bir örnek olup onlar da bunu özümseyerek katkılarını geliştirdiler. Kalıcı ve kurumsal olmanın yenilikleri araştırıp sektöre uygulamak olduğunun kanlı canlı bir ispatı olduk.

İzmir Lokma Kurumsal

İzmir lokma şehrinde kurumsal bir kimlikle hizmet veren çok az lokmacı firması bulunmaktadır. Birçok firmanın kurumsal olmak gibi bir kaygısı da yoktur. Kurumsal firma her şeyden önce İzmir lokma hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız tarafından kıymeti bilinmelidir. Üstelik sektörde bırakın kurumsal olmayı yasal dahi olmayan onlarca korsan firmanın bulunduğunu düşünürsek ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

İzmir lokma artık sadece İzmir’e has bir yiyecek değildir. İzmir ile özdeşleşmiş olabilir fakat ülkenin her yerinde hayır için lokma dağıtım geleneği yaygınlaşmaya başlamıştır. Başka şehirlerden bu işi yapmak isteyen insanlara kurumsal bir firma olarak yol göstermekte danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çünkü şehrimizin adı ile anılan bu tatlının en iyi bir şekilde yapılıp dağıtılması bizim için çok önemlidir.

Kurumsal İzmir Lokma Firması

Biz İzmir lokma firması olarak kurumsallığın ilk şartının yasal, tüm belgeleri eksiksiz, işini düzgün yapan bir firma olmaktan geçtiğinin farkındayız. Kurumsal İzmir lokma firması olmak ilk başlarda oldukça zorlayıcıdır. Fakat kurumsallığı bir kez oturttuktan sonra hem diğer firmaların, hem devletin kurumlarının hem de müşterilerin size olan bakışı değişmektedir. Bu değişikliğin ilk işareti de size gösterilen saygıdır.

Kurumsal bir firma olmadan öncede müşterilerinize karşı bir sorumluluk hissedersiniz. Alınacak malzemelerin her zaman taze ve kaliteli olması, temiz bir üretim yapmak gibi işlerde bu kendisini gösterir. Kurumsal bir firma olduğunuzda ise bunlar artık olmazsa olmaz değerleriniz haline gelmiştir. Bunu da hem alışveriş yaptığınız toptancılar hem de müşterileriniz çok iyi bilmeye başlarlar.

Kurumsal İzmir lokma firması olarak çalışanlarımızın hayat standartları bizimle birlikte yükselmek zorundadır. Hepsinin sigortası, maaşları, özlük hakları diğer lokma firmalarının üstünde olmaktadır. Bizimle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu bütün lokma ustaları çok iyi bilmektedir. Fakat bizimle çalışmak için işinizde çok iyi olmak zorunda olduğunu da iyi bilirler. Biz her zaman için en iyilerle çalışarak en iyiye gitmek istiyoruz.

İzmir Lokmada Kurumsal Uyarı

Lokma dağıtımında ister kurumsal olsun, isterse de amatör bir firma olsun siz müşterilerimizin dikkat etmesi gereken birkaç husus vardır. Bunları kısaca maddeler halinde aşağıda sıralıyoruz dikkatle okumanızı rica ederiz.

  • Çalışacağınız firmanın sağlıklı ve temiz bir üretim yapmasına dikkat edin. Bu sizin elinizde olan bir şeydir. Dağıtım esnasında mutlaka aracın başında durarak orada olduğunuzu hissettirin. Böylece firma çalışanları üzerinde bir baskı unsuru oluşturmuş olacaksınız.
  • İzmir lokma dağıtımı yaptıracağınız firmanın referanslarını mutlaka kontrol edin. Bu size firma hakkında çok şey söyleyecektir. En azından daha önce yaptığı işlere sahip çıkıp çıkmadığı anlaşılacaktır.
  • Firmanın yasal olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Yasal bir firma ile çalışmak her zaman sizin için bir avantajdır. Her hangi bir sorun çıktığında makul çözümlerin üretilmesi yasal firmalar tarafından rahatlıkla sağlanır.
  • Çalışacağınız firmanın dürüst ve güvenilir olup olmadığını öğrenmeye çalışın. Hiçbir şey yapamıyorsanız en azından google haritalar yorumlar kısmında firma hakkında neler yazılmış girip bakın.
Kurumsal İzmir Lokma Firması Avantajları

Kurumsal İzmir lokma firması ile çalışmanın avantajları nelerdir. Neden kurumsal bir firmadan lokma döküm hizmeti almalısınız. Bir kere kurumsal bir firma adını her şeyin önüne koyan firmadır. Yani adına bir leke gelmesini istemez. Bu yüzden de yapmış olduğu işlerde özen ve dikkat en üst seviyededir. Siz sıradan bir lokmacıda temizliği asgari düzeyde sağlamaya çalışırken kurumsal bir firmada temizlik en üst seviyede icra edilir.

Kurumsal bir firma her zaman için söz verdiği saatte lokma dökülecek yerde zamanında olur. Hiçbir şekilde geç kalma gibi bir mazeret söz konusu değildir. Özellikle cuma günleri birçok firma aynı saatte birkaç müşteriye randevu vermektedirler. Bu hayır sahibi insanlarda bir mağduriyet oluşmaktadır. Bizde ise lokma dökülecek yere araçlarımız en az yarım saat öncesinden hazır bulunmak zorundadır.

ayaz lokma kurumsal