Uzun yıllardan beri İzmir ve çevresinde Güzelyalı lokma ve pilav dağıtımı yapmaktayız. Her türlü hayır işlerinizde farklı çözüm yolları ile size birinci sınıf bir hizmet sunmaktayız. Saray lokma, fındık lokma, helva dağıtımı ve pilav dağıtımı gibi oldukça farklı alternatifler sunmaktayız.

İzmir halkının çok iyi bildiği üzere lokma para ile satın alınıp tüketilen bir yiyecek değildir. Burada bir hayır sahibi iyilik yapmak için insanlara karşılıksız bir şekilde lokma dağıtımı yapmaktadır.

İzmir halkının eskiden beri çok iyi bildiği üzere lokma para ile satılan bir gıda değildir. Daha çok herhangi bir nedenle hayır için yapılan bir etkinlik sonucu halka dağıtılan bir maldır. Güzelyalı lokma firması olarak her türlü hayır etkinliğinde birinci sınıf bir hizmet vermek için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz. Düğün, nişan, sünnet, ölen bir yakınınızın arkasından yapılacak her türlü etkinliğinizde birinci sınıf bir hizmet vermekteyiz.

Tarihsel Güzelyalı lokma firması

Lokma yılın hemen her zamanında dağıtılmakla birlikte bahar ve yaz aylarında dağıtımlar pik yapmaktadır. Bu zamanlarda hemen herkes bir nedenle lokma dağıtımı yaptırmak istemektedir. Tarihsel Güzelyalı lokma firması olarak geleneksel bir şekilde lokma dağıtımı yapmaktayız.

Ürünlerimizde kullandığımız bütün malzemeler alanlarında en iyi ürünler olup hiçbir şekilde ikinci sınıf veya muadil bir ürün kullanmamaktayız. Ürünlerimizin son kullanma tarihleri her zaman için kontrol edilmekte olup hiçbir şekilde bayat bir ürün raflarımızda bulunmamaktadır.

Güzelyalı lokma

Güzelyalı Lokma Fiyatı

Güzelyalı lokma dağıtımında belki de en çok kontrol edilen husus Güzelyalı lokma fiyatı olmaktadır. İnsanların alım gücünün her geçen gün gittikçe artan ölçüde düşmesi ile beraber lokma dağıtımında fiyatlar oldukça ön plana çıkmaktadır. İnsanlar her geçen gün daha da ucuz lokma fiyatlarına yönelmektedir. Bu da bir takım sorunları beraberinde getirmektedir.

Ucuz lokma dağıtımının ne gibi sorunları olmaktadır. Bir kere her hangi bir ürün eğer ucuz ise bu ürünün neden ucuz olduğu sorgulanmalıdır. Bir ürünün ucuz olması demek ya emekten ya da hammaddeden bir eksiklik var demektir. Bu yüzden de ucuz lokma dağıtımı yaptıracakların buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Güzelyalı Lokmacısı

Güzelyalı lokma firmalarının pek çoğu aslında İzmir lokma firmasıdır. Genelde tüm İzmir’e hizmet veren firmalar tarafından oluşturulmaktadır. Sadece burada lokma dağıtımı yapan firma yok denecek kadar azdır. Hatta hiç yoktur bile diyebiliriz. Çünkü lokma dağıtımı araç üzerinde yapılan oldukça mobilize bir işlemdir.

Güzelyalı lokma dağıtımı yapacak bir firmada belli bazı değerlerin olması gerekmektedir. Bu değerler başlıca dürüstlük, temizlik ve sağlıklı bir işçilik yapılmasıdır. Temizlik ve sağlık ayrılmaz bir ikili olup biri diğerini beslemektedir.

Güzelyalı’da Lokma Dağıtımı

Güzelyalı lokmaGüzelyalı lokma dağıtımı yapacak bir firmanın sağlıklı ve temiz bir iş yapması gerektiğinden bahsetmiştik. Burada peşi sıra gelen soru şu olmaktadır. Sağlıklı ve temiz bir üretim nasıl yapılır. Her şeyden önce kullanılan malzemenin taze ve kaliteli olması önemlidir. Bunu sağlamanın yolu da satın alımda çok titiz ve hassas davranmaktır.

Satın alımı başarılı bir şekilde yaptıktan sonra sıra üretim aşamasına gelmektedir. Burada da gereken özeni gösterip temiz bir çalışma yürütülmelidir. Kullanılan her araç ve gereç her zaman için temiz bir şekilde yerine konmalıdır. Her lokma dökümü sonrası kullanılan kazanlar güzelce temizlenip bir sonraki işe hazır hale getirilmelidir.

Sağlıklı, temiz ve lezzetli bir lokma dağıtımı için adres bellidir. İzmir lokma iletişim sayfamıza girerek veya watsapp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.