hatay lokmaHatay lokma firması olarak bu çevrede yaklaşık olarak otuz yıllık bir zaman diliminde faaliyet göstermekteyiz. Bu çevrenin lokmacısı olarak Hatay, Üçyol, Üçkuyular, Göztepe civarında lokma dökmediğimiz sokak yok gibidir. Buranın halkı özel günlerinde ilk aradıkları lokmacı biziz. Bizim lokmaların tadına bu civarda bakmayan yok gibidir. Leziz lokmalarımızı uygun fiyatla hayırseverlerin hizmetine sunmaktayız. Şimdiye kadar hiçbir yerden bir şikâyet almadık.

İzmir lokma, saray lokma, helva ve pilav dağıtımı gibi hizmetlerimizde her zaman için en kaliteli ve taze ürünleri kullanmaktayız. Hiçbir şekilde ürünlerimizde ikinci sınıf bir malzeme kullanmamaktayız. Bütün ürünlerimiz gıda ve tarım bakanlığının onayından geçmiş ürünlerdir.

Hatay Lokma Firması

Hatay lokma firması arayışında olan vatandaşlarımıza ilk olarak fiyat sorgulamamalarını öneririz. Çünkü fiyat konusu üzerinde tartışılması gereken bir husustur. Kimi firmalar ucuz lokma diyerek insanların gözünde cazip bir hale gelmektedirler. Oysa bu tür firmaların nasıl bir lokma dağıttıklarını mercek altına almak lazımdır. Bir kere kullandıkları malzeme nasıldır. Kaliteli ve taze midir? Yoksa ikinci sınıf ve bayat mıdır? Ayrıca kaç kişilik lokmaya nasıl bir fiyat vermektedirler. İşte bu soruları ve cevaplarını gözlemlemek lazımdır.

Biz size diyoruz ki Hatay lokma fiyatı arayışında ucuzdan ziyade ekonomik veya uygun terimleri ile yola çıkın. Böylece kaliteli bir lokma dökümüne fazla para vermemiş olursunuz. Birçok insan bu arayışlarla paralarını çöpe atmamış olmaktadırlar. Böylece işlemek istedikleri hayır da tam olarak yerine ulaşmış olmaktadır.

İzmir lokma tatlı olmanın çok ötesinde manevi anlam ve değeri olan bir tatlıdır. Eski zamanlardan beri insanlar acılarını ve sevinçlerini paylaşmayı belli bir maddi cisimle somutlamak istemektedirler. Bunun en iyi uygulamalarından birisi de lokma yapımı ve dağıtımıdır. Birçok insan ölen bir yakının arkasından veya yeni doğan bir bebek için lokma dağıtımı yaptırmaktadır. Bu Osmanlı sarayında da böyleydi en fakir halk arasında da böyleydi. Eskiden günümüze kadar hiçbir değişiklik olmadan süregelmiştir. Günümüzde de zengin fakir ayrımı yapılmaksızın lokma dağıtımı yapılmaktadır. Lokmanın tadına bakan kişi de hayır duasını ederek karşılığını ödemiş olmaktadır.

Hatay Lokma Dağıtımı

İzmir lokma imalatçıları piyasadaki temsilciler hakkında dosya tutmayı hiç aksatmamalıdır. Bir satış çevresiyle ilişkisi olan herkesin iyi temsilciler konusunda gözünü açık tutması gerekir. Bu temsilcilerin adları basitçe, coğrafi olarak düzenlenmiş bir dosyada toplanabilir. Böylece, gerektiğinde hemen bulunabilecek temsilci adaylarının en azından kısmi bir listesine sahip olunur.

Birkaç istisna dışında lokma temsilci ilanları adayların bulunabileceği birincil bir kaynak değildir. Bir lokmacının belli bir bölgede temsilci aradığı sırada, kaliteli bir adayın aynı bölgede ilan vermesi çok düşüktür. Birçok sektörde temsilciler bir lokmacıya daha ihtiyaçları olduğuna karar verdiklerinde, istedikleri ürünü ve ihtiyaçlarına en uygun olan lokmacıyı belirlemek için mantıksal bir analiz yapar ve sonra gidip onunla doğrudan temasa geçerler.

Lokmacıların verdikleri ilanlarla genellikle yeterli sayıda kaliteli aday bulunamaz. Dolayısıyla genellikle yeterli sayıda kaliteli aday bulunamaz. Dolayısıyla bu tavsiyeye değer bir yöntem değildir. Aynı şekilde doğru lokmacının ilan verdiği sırada yüksek nitelikli bir temsilcinin de lokmacı araması olasılığı düşüktür. Üstelik, kendi işleriyle meşgul temsilcilerin çoğunlukla işletme ilanlarına bakacak zamanları yoktur.

Hatay Lokma Fiyatı

hatay lokmaÇoğu sektörde ticaret fuarları belli bir araştırma için önemli bir aday kaynağı değildir. Fakat fuarlar birçok temsilciyle tanışma fırsatı sağlar. Tanıştığınız temsilcilerin adlarını gelecekte kullanılmak üzere dosyanıza kaydedebilirsiniz. Fakat ürünlerin alıcılar için sergilendiği fuarların temsilcilerle lokmacılar arasında evlilik bürosu gibi iş gördüğü bazı sektörler vardır. Böyle durumlarda fuarlar gerçekten yararlı bir kaynaktır.

Hatay lokma temsilci adayları için son kaynaklardan biri dizin siteleri yada firma siteleridir. Burada genel ürün sınıfını bulun ve sizinkiyle uyumlu bir işletmeyi kimin temsil ettiğine bakın. Bulduğunuz telefon numarasının bir temsilciye mi yoksa bir doğrudan satış bürosuna mı ait olduğunu bilemeyebilirsiniz, ama yapacağınız şey telefon edip sormaktır.

Satış organizasyonları ve başka profesyonel organizasyonlara üye olmak size uyumlu ürünler üreten lokmacıların kendinizle aynı düzeydeki yöneticileriyle gayri resmi konuşmalar yapma fırsatı verecektir. Uygun sorular sorduğunuz takdirde potansiyel temsilci adaylarının adlarını öğrenebilirsiniz.

Güzel ve kaliteli bir dağıtım için Cenk ustaya ulaşmanın yolu İzmir lokma iletişim sayfasına girip veya cep telefonunuzdan direk üstteki numaraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.