Kuşadası lokma insanların acı ve tatlı günlerinde hayır işlemek isteyenlere hizmet sunar. Hizmet sunumunda ilk olarak insanların sağlığını gözetir. Günümüzde insan sağlığını önemseyen hiç kimse kalmamıştır. İnsanların tek düşündükleri daha iyi bir yaşam ve bunun için daha çok para kazanmaktır. Biz ise insan sağlığını önemsemekte olup parayı daha sonraya atmaktayız. Firmamız bu doğrultuda hem sağlıklı hem de taze ürünleri bulup kullanmaya özen göstermektedir.

Firmamız her zaman için vatandaşların denetimlerine açık olup kullandığımız yağı, şekeri ve unu istedikleri zaman göz atabilirler. Ürünlerimiz vatandaşların rahatlıkla görebileceği yerde olup istedikleri zaman bakabilirler. Buradaki amacımız vatandaş kendisi denetleyerek içinin rahat etmesini sağlamaktır. Ne yediğini ne içtiğini görsün. Böylece yaptığı hayrın en iyi bir şekilde yerine ulaştığından emin olabilir.

Kuşadası Lokma Firması

Kuşadası lokma dağıtımını Kuşadası’nın tüm mahalleleri, köyleri, caddeleri ve sokaklarını kapsamaktadır. Bu işe uygun olarak gezici ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Hayır sahibi bazen camii önünde, bazen okul bahçesinde, bazen de sokakta dağıtım isteyebilmektedir. Araç üstü lokma dağıtımının çıkmasının nedeni de budur zaten. İnsanların kalabalık ve üretim yapılmasının imkansız olduğu yerlerde lokma dağıttırabilmesine dayanmaktadır.

İzmir lokma şehri olarak bilinir. Başka hiçbir yerde olmadığı kadar burada lokma, pilav ve helva dağıtımı yapılmaktadır. Bu yüzden de burada başka hiçbir yerde olmadığı kadar ekonomik bir dağıtım söz konusudur. Lokma fiyatını belirleyen ana unsur dağıtılacak kişi sayısıdır. Son zamanlarda ortaya çıkan korsan firmalar ucuz lokma diyerek vatandaşı kandırmaya çalışmaktadırlar. Ürünlerinde ne tür bir yağ, şeker ve un kullandıkları bilinmemektedir. Eğer insan sağlığı sizin için önemli ise bu tür firmalara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır.

Kuşadası Lokmacı

Biz ürünlerimizde her zaman için rüştünü ispat etmiş kaliteli ve taze ürünler kullanmaya özen göstermekteyiz. Hiçbir şekilde günü geçmiş veya kalitesiz bir malzeme bizim raflarımızda yer alamaz. Biz yaptığımız işin manevi boyutunu çok iyi bildiğimiz için hiçbir şekilde insanların aldatılmasına göz yummamaktayız. Sizde birinci sınıf kaliteli, lezzetli ve sağlık lokmayı ekonomik fiyatlarla döktürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Kuşadası İzmir’ e olan mesafesi nedeni ile burada lokma dağıtmak isteyen hayırseverlerin firma bulmakta zorlandığı yerlerden birisidir. Burada lokma dağıtımı yapan firmaların bu mesafe sorunu yüzünden farklı bir fiyatla burada lokma dağıtımı yapmaları gayet doğaldır.

Kuşadası lokma

Kuşadasında Lokma Dağıtımı

Kuşadasında lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımızın firma bulmada zorluk çektiklerinden bahsetmiştik. Burada yaz aylarında lokma dağıtımı yapan firmalar bulunmaktadır. Çünkü yaz aylarında yoğun bir talep olduğu için buraya gelen firma birkaç lokma dağıtımı ile günü kurtarabilmektedir. Fakat kış aylarında bu böyle olmamaktadır.

Kuşadasında lokma dağıtımına biz farklı bir yaklaşım geliştirerek artık burada yaz kış devamlı bir hizmetin olmasına çalışmaktayız. Kış aylarında lokma dağıtılmasını isteyen vatandaşlarımıza çok önceden randevu almaları koşulu ile hizmet sunumu yapmaktayız. Acil lokma dağıtımı isteyen insanlardan ise yol ücretinin karşılanması şartı ile hizmet vereceğimizi bildiriyoruz.

Kuşadası Lokma Fiyatı

Kuşadası’nda lokma dağıtımının zorluklarının başında buranın İzmir’e olan uzaklığı gelmektedir. Bu durumda ister istemez lokma fiyatlarına yansımaktadır. Kuşadası lokma fiyatı İzmir lokma fiyatı ile aynı değildir. Burada lokma fiyatları yaz aylarında biraz daha uygun rakamlı olup kış aylarında ise biraz daha yüksektir.

Kuşadası lokma fiyatını belirleyen unsurlar tıpkı İzmir lokmada olduğu gibi aynıdır. Burada da dağıtılacak kişi sayısı ana belirleyicidir. 300 kişilik bir lokma fiyatı ile 500 kişilik lokma fiyatı farklılık göstermektedir. Fakat 600 kişilik lokma fiyatı 300 kişilik lokma fiyatının iki katı değildir. 600 kişilik lokma fiyatı birim bazında biraz daha aşağıda yer almaktadır.

Lokma Firması Seçiminde Dikkat

Kuşadası şehir merkezine uzaklığından dolayı biraz daha farklı bir fiyata lokma dağıtılan bir yerdir. Bunu fırsata çeviren bazı korsan lokma firmaları ucuz lokma dağıtımı diyerek buraya yönelik reklamlar yapmaktadırlar. Bu firmaların nasıl bir üretim yaptıkları neden böylesi bir işe giriştikleri ise açıkça bellidir.

Korsan firmaların tek dertleri para kazanmaktır. Bunun içinde yapmayacakları hile hurda bulunmamaktadır. Bu hilelerden biriside ucuz lokma diyerek insanları kandırmaktır. Gerçekte yapılan ya eksik hizmet vererek ya da kötü malzeme kullanılarak işi tamamlamaktır.

Biz ayaz lokma firması olarak size birinci sınıf bir hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız. Sizde eğer bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek numaramıza ulaşabilirsiniz.

Kuşadası lokma